Asepont İnşaat - Hakkımızda

Hakkımızda

                    

Biz kimiz?

2010 Yılından bugüne kadar birçok projeyi başarı ile tamamlamış alanında uzman ekibi ile işinizi her zaman hızlı ve doğru sonuçlarla tamamlayan ASEPONT İNŞAAT, sizlere  mimarlık, mühendislik, inşaat, tadilat, tamirat ve peyzaj gibi pek çok alanda hizmet sunmaktadır.
                     
 NELER YAPIYORUZ?

                                        Mimari proje hazırlama çalışmalarımızla birlikte mimari proje hizmetlerimiz arasında teknik danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Kurumsal kimliğimizle ve güçlü referanslarımızla birçok projede ve uygulamada danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Projelerin, teknik şartlara ve kurallara uygun, düşük maliyetli, güvenli gerçekleştirilmesi için gerekli denetimleri yapıp, aksaklıkların giderilmesini sağlıyoruz.
Projelerin tasarımından belediye onayına, statik ve mimari uygulamalardan inşaat teslimine kadar bütün süreçte mimari proje hizmetlerimiz ile uzman desteğimizi sunuyoruz. Günlük, haftalık ve aylık raporlarla sizleri bilgilendiriyoruz.
Siz Hayal Edin ASEPONT İNŞAAT ekibi olarak, Biz Gerçekleştirelim.
Bütün mimari projelerimizde, tasarım, disiplinler arası koordinasyon, bütçe ve iş programı kontrolü, verimlilik esası ve en iyi mimari kalitenin sağlanmasını esas alıyoruz. İnsanlara ve çevreye olumlu etkisi olan, yüksek verimlilikte, sağlıklı ve işlevsel binalar tasarlayarak, hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.
Hedeflerinizi, bugün talep edilen ve gelecekte talep edilebilecek ihtiyaç programlarını dikkate alıyoruz. Bunları çevre koşulları ve projenin çevre içindeki rolüyle birleştiriyoruz. Anahtar teslimi konut, ofis, mağaza, AVM, otel, hastane gibi başarılı mimari projelere imzamızı atıyoruz.
Anahtar teslimi mimari proje hizmetlerimiz ile; Her iş için farklı firma arama zorunda kalmıyorsunuz. İş ve evrak yükünüz azalarak, zamandan kazanıyorsunuz.

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin